O WYDARZENIU


TARGI I KONFERENCJA

LIDERZY RYNKU Z CAŁEGO ŚWIATA
Coroczne Międzynarodowe Targi GasShow zmieniają nazwę na Warsaw Gas Days 2018 i odbędą się w dniach 14-15 marca 2018 r. w centrum konferencyjno – wystawienniczym w hotelu Novotel Warszawa Centrum.

Przyniosą ona za sobą szereg zmian oczekiwanych przez wystawców i gości targów. Te najważniejsze to zmiana układu dni z piątku i soboty na środę i czwartek, wcześniejszy termin oraz zmiana lokalizacji i nazwy. Na wydarzenie złożą się targi, międzynarodowa dwudniowa konferencja branżowa oraz business afterparty. Zmiany, poza odświeżeniem formuły, mają na celu skierowanie wydarzenia w kierunku spotkania o charakterze b2b, choć oczywiście niezmiennie będzie ono dostępne dla wszystkich osób zainteresowanych rozwiązaniami i biznesem opartymi na LPG, CNG i LNG. Lokalizacja (bezpośrednie sąsiedztwo stacji Metro Centrum oraz Dworca Centralnego w Warszawie) oraz otoczenie będą stanowić atut dla gości z całego świata oraz bardziej niż dotychczas sprzyjać nawiązywaniu relacji biznesowych.

Oczywiście WGD 2018 to w dalszym ciągu niezmiennie wydarzenie, którego głównym elementem są targi. Nowa lokalizacja sprzyjać będzie bardziej przyjaznemu otoczeniu dla prezentacji oferty przez wystawców, a także mniejszym kosztom logistycznym oraz samej realizacji zabudowy stoisk. Jednocześnie nowe miejsce i charakter imprezy wpłyną na zdecydowanie bardziej atrakcyjny profil gości – w tym uczestników dwudniowej międzynarodowej konferencji poświęconej tematyce LPG, CNG i LNG.

PARTNER STRATEGICZNY

PATRON HONOROWY

PARTNER PRASOWY

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

WSPÓŁPRACA

MEDIA

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com