EXPO


DOŁĄCZ DO LIDERÓW BRANŻY

NAJWIĘKSZE EUROPEJSKIE TARGI DLA SEKTORÓW LPG, CNG i LNG

Dołącz do grona wystawców i bądź częścią największej imprezy branżowej w Europie. Udział w części targowej weźmie około 150 firm z całego świata, a z ich ofertą zapozna się ponad 5000 gości. Duży, ustabilizowany rynek, położenie geograficzne oraz ugruntowana pozycja imprezy sprawiają, że w Warsaw Gas Days biorą udział przedstawiciele biznesu z całego świata, w tym m. in. z Włoch, Turcji, Holandii, Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Rosji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Albanii, USA, a także krajów Ameryki Południowej oraz Azji.


Udział w wystawie firm to gwarancja nawiązania bezpośrednich kontaktów z osobami decydującymi
o rozwoju i inwestycjach w swoich biznesach. Każdy wystawca otrzyma dostęp do bezpłatnej aplikacji
Warsaw Gas Days App, za pośrednictwem które będzie miał m. in. możliwość bezpośredniej komunikacji z uczestnikami wydarzenia i umawiania spotkań.


Oferujemy stoiska o powierzchniach już od 4 mkw., z zabudową lub bez oraz szereg dodatkowych opcji marketingowych.

WYSTAWCY WGD 2018

CERTOOLS

Certools jest renomowanym producentem filtrów i podzespołów do instalacji LPG, Propanu i CNG w pojazdach samochodowych, wózkach widłowych oraz we wszystkich innych systemach gazowych gdzie wymagana jest precyzyjna filtracja.

SPOTKAJMY SIE

CHART FEROX

Chart Europe oferuje szeroki zakres najnowocześniejszych rozwiązań w technologii kriogenicznej, które produkowane są w wielu zakładach. Szeroki zakres produktów w dziedzinie LNG zawiera także przyczepy LNG i LPG wyposażone w unikatowe systemy pomiarów przepływu Flow Instruments, stacjonarne i ruchome stacje paliw LNG/LCNG dla pojazdów, pokładowe systemy paliw dla pojazdów osobowych, autobusów i statków.

SPOTKAJMY SIE

CHEMET

CHEMET S.A. to największy w Polsce producent zbiorników LPG dla celów grzewczych, technologicznych oraz stacji autogazu. Wraz z firmą EMGAZ Sp. z o.o. oferuje kompleksowe wykonawstwo modułów stacji LPG ze zbiornikami w wersji naziemnej i podziemnej, oraz modułów na ramie (typ SKID).

SPOTKAJMY SIE

CZAS NA GAZ

„Czas na gaz!” – “Time For Gas!” to międzynarodowe pismo o LPG, CNG I LNG utworzone w 2003 roku i wydawane co 2 miesiące.

SPOTKAJMY SIE

DGI AUTOGAS TECHNOLOGY

W firmie DGI pracujemy nad rozwojem alternatywnych źródeł zasilania silników spalinowych. Skupiliśmy się na skonstruowaniu, produkcji i sprzedaży systemów sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie ciekłej do silników z pośrednim i bezpośrednim wtryskiem benzyny. Nie zapominamy oczywiście o rozwoju systemów sekwencyjnego wtrysku gazu IV generacji.

SPOTKAJMY SIE

ELGUM INDUSTRY

Firma handlowa zajmująca się dystrybucją węzy przemysłowych i taśm transporterowych jak również sprzedażą armatury przemysłowej

SPOTKAJMY SIE

EMGAZ

EMGAZ Sp. z o.o. – wiodący krajowy producent dystrybutorów LPG DRAGON z preselekcją, prowadzący wraz z CHEMET S.A. działalność w zakresie kompleksowej realizacji instalacji stacji LPG. NOWOŚĆ: STACJA TANKOWANA LNG. Oferujemy w pełni wyposażone stacje LPG, wszelkiego typu armaturę i akcesoria do stacji LPG – dystrybutory LPG, CNG, LNG jak i paliwowe DRAGON, zbiorniki LPG CHEMET, pompy EBSRAY, wiaty nad dystrybutory, kioski dla stacji LPG, zawory obejściowe, zawory nadmiarowe, przepływomierze i liczydła dystrybutorów LPG, pistolety oraz węże LPG.

SPOTKAJMY SIE

ENT FAIRS

Przedsiębiorstwo ENT zostało założone przez profesjonalistów, którzy przez prawie 20 lat realizowali różne zadania w branży wystawienniczej. Nasz zespół ma na swoim koncie organizację ponad 300 wystaw na 4 kontynentach i cały czas stawia przed sobą dalsze, jeszcze ambitniejsze cele.

SPOTKAJMY SIE

ERC ADDITIV

ERC GmbH to producent wysokiej jakości dodatków do paliw i olejów dla przemysłu samochodowego z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ograniczającym zużycie mechanizmów, optymalizującym spalanie i zużycie paliwa, a także zmniejszającym emisje gazów oraz zapewniającym ochronę silnika ERC ustanawia nowe trendy na rynku dodatków i jest uważany za jednego z pionierów rozwoju technicznego w tej dziedzinie.

SPOTKAJMY SIE

FAS POLAND

FAS Poland jest przedstawicielem niemieckiej firmy FAS Fluessiggas-Anlagen GmbH - największego w Europie dostawcy armatury i urządzeń do gazu płynnego LPG. Posiadamy w ofercie produkty firm FAS, RegO, ROCHESTER, BLACKMER, LIQUID CONTROLS, CORKEN, NINNELT takie jak: armaturę i urządzenia do magazynowania ora transportu LPG, zawory bezpieczeństwa, zawory odcinające, zawory zwrotne oraz nadmiernego wypływu, poziomowskazy, pompy i kompresory, wyposażenie autocystern, odparowywacze, systemy rozładowcze, pełną gamę reduktorów do instalacji domowych i przemysłowych oraz armaturę kriogeniczną.

SPOTKAJMY SIE

GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA

Firma GOK Regler und Armaturen Polska Sp. z o. o. powstała w roku 2003 jako polski oddział niemieckiej firmy GOK Regler – und Armaturen GmbH & Co.KG. Oprócz produktów własnych, naszą ofertę uzupełniają najwyższej jakości produkty naszych partnerów.

SPOTKAJMY SIE

GOMET

Firma GOMET powstała w 1986 roku. Jest producentem wyrobów mosiężnych do samochodowych instalacji gazowych, pneumatyki, hydrauliki, sprężyn oraz wielu innych detali wg rysunku lub wzoru.

SPOTKAJMY SIE

HEXAGON RAGASCO

Hexagon Ragasco jest światowym liderem w produkcji butli kompozytowych. W ostatnich 15 latach sprzedaliśmy ponad 10 milionów butli sprzedanymi na całym świecie.

SPOTKAJMY SIE

HL PROPAN

Firma jest liderem rynku LPG w Czechach jako producent komponentów do instalacji LPG Lovtec oraz Magic. Działalność koncentruje się na kompleksowym przerabianiu pojazdów na zasilanie LPG. HL Propan oferuje również realizacje wykonywane przy pomocy obrabiarek CNC.

SPOTKAJMY SIE

IZI

Firma IZI jest producentem pokrowców na koła zapasowe i butle gazowe. Pokrowce produkcji IZI są niezastąpione w samochodach, w których zamontowano instalacje gazowe ze zbiornikiem gazu w miejscu koła zapasowego. Pozwalają one na bezproblemowe i estetyczne przechowywanie koła zapasowego w samochodzie lub w domu.

SPOTKAJMY SIE

PALACAR

PALACAR jest wiodącym producentem i dystrybutorem podzespołów do samochodowych instalacji LPG. Od 1997 roku z powodzeniem rozwija wszystkie obszary swojej działalności.

SPOTKAJMY SIE

PRESTA CYLINDERS

Presta Cylinders jest europejskim liderem w zakresie przekwalifikowania i regeneracji butli stalowych, kompozytowych i chłodniczych. Oferujemy również nowe butle i zawory oraz proponujemy innowacyjne i dopasowane rozwiązania dla małych i dużych dystrybutorów butli gazowych w wielu krajach europejskich.

SPOTKAJMY SIE

ROTAREX SRG

Rotarex Automotive to wiodący producent zaworów, armatury i regulatorów dla pojazdów napędzanych LPG, CNG oraz wodorem.

SPOTKAJMY SIE

SUKRUOGLU FILTRE

Działalność firmy opiera się na 16 latach doświadczeń w zakresie produkcji i eksportu produktów z sektora filtrów do instalacji autogazu LPG-CNG.

SPOTKAJMY SIE

TEGAS

Tegas opracowuje i produkuje elektronikę dla samochodowych instalacji gazowych.

SPOTKAJMY SIE

TUGRA MAKINA

Tugra Makina zajmuje się produkcją najwyższej jakości samochodowych zbiorników LPG z certyfikatem ISO 9001:2008 oraz ISO/TS 16949. Tugra Makina jest jedną z ważniejszych firm w sektorze LPG na świecie, biorąc pod uwagę jej jakość oraz szeroką ofertę produktową. Skala produkcji to od 6 litrów do 114 litrów oraz 23 rodzaje, a także 1320 różnych rozmiarów zbiorników LPG.

SPOTKAJMY SIE

VITKOVICE MILMET

Wytwarzane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Są bardzo pomocne, a często niezbędne w różnorodnej działalności człowieka. W długoletniej historii naszej firmy wielość zastosowań oraz użyteczność wytwarzanych w firmie butli do gazów sprężonych i skroplonych doceniły miliony użytkowników.

SPOTKAJMY SIE

PARTNER STRATEGICZNY

PATRON HONOROWY

PARTNER PRASOWY

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

WSPÓŁPRACA

MEDIA

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com