EXPO


DOŁĄCZ DO LIDERÓW BRANŻY

NAJWIĘKSZE EUROPEJSKIE TARGI DLA SEKTORÓW LPG, CNG i LNG

Dołącz do grona wystawców i bądź częścią największej imprezy branżowej w Europie. Udział w części targowej weźmie około 150 firm z całego świata, a z ich ofertą zapozna się ponad 5000 gości. Duży, ustabilizowany rynek, położenie geograficzne oraz ugruntowana pozycja imprezy sprawiają, że w Warsaw Gas Days biorą udział przedstawiciele biznesu z całego świata, w tym m. in. z Włoch, Turcji, Holandii, Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Ukrainy, Rosji, Węgier, Słowenii, Chorwacji, Serbii, Albanii, USA, a także krajów Ameryki Południowej oraz Azji.


Udział w wystawie firm to gwarancja nawiązania bezpośrednich kontaktów z osobami decydującymi o rozwoju i inwestycjach w swoich biznesach. Każdy wystawca otrzyma dostęp do bezpłatnej aplikacji Warsaw Gas Days App, za pośrednictwem które będzie miał m. in. możliwość bezpośredniej komunikacji z uczestnikami wydarzenia i umawiania spotkań.


Oferujemy stoiska o powierzchniach już od 4 mkw., z zabudową lub bez oraz szereg dodatkowych opcji marketingowych.

WYSTAWCY WGD 2018

4SAVE

Rodzina sterowników 4SAVE LPG/CNG Autogas Systems została zaprojektowana i wdrożona przez firmę EDDC. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie komponentów pochodzących z branży automotive nasze urządzenia posiadają bardzo dużą funkcjonalność.

SPOTKAJMY SIE

ATIKER

Atiker to jeden z wiodących dostawców samochodowych zbiorników LPG.

SPOTKAJMY SIE

CAVAGNA GROUP

Cavagna Group jest jednym z wiodących producentów elementów i urządzeń do magazynowania i kontroli sprężonego gazu. Nasze produkty zyskały uznanie najważniejszych podmiotów wyznaczających normy krajowe i międzynarodowe. Udokumentowane doświadczenie Cavagna Group w branży LPG, jak również jej zaawansowane know-how w dziedzinie rozwoju i produkcji urządzeń do kontroli gazów pod wysokim ciśnieniem, gwarantuje jakość i wydajność całej gamy oferowanych zaworów CNG.

SPOTKAJMY SIE

CENTAURO

Ever since 1958, CENTAURO S.R.L. has been recognized as a true market leader all over Europe, specialized in top-performing, high quality gasket designing and manufacturing for any industrial sector and application. More than 50 Countries in the world are currently supplied by our company. The young team of dynamic professionals at CENTAURO S.R.L. constantly strive to achieve better quality and reliability for products made with outstanding technical skills, know-how and a solid 50 years long experience. CENTAURO S.R.L. is therefore the ideal partner for any successful industrial enterprise.

SPOTKAJMY SIE

CER MOTOR

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży jak i znajomości silników umożliwiają nam szybkie dostosowanie naszych produktów do potrzeb rynku. Ważnym elementem wyróżniającym naszą firmę jest szeroki asortyment oferowanych wyrobów. Jesteśmy bezpośrednim importerem. Zapewniamy Państwu najszerszą ofertę części silnikowych do aut zachodnich, japońskich , koreańskich , zarówno osobowych jak i dostawczych oraz ciężarowych.

SPOTKAJMY SIE

CERTOOLS

Certools jest renomowanym producentem filtrów i podzespołów do instalacji LPG, Propanu i CNG w pojazdach samochodowych, wózkach widłowych oraz we wszystkich innych systemach gazowych gdzie wymagana jest precyzyjna filtracja.

SPOTKAJMY SIE

CGH POLSKA

CGH Polska to największy w Polsce producent stalowych zbiorników ciśnieniowych oraz bezciśnieniowych. Jesteśmy członkiem międzynarodowej grupy CGH Group, właściciela trzech fabryk zbiorników.

SPOTKAJMY SIE

CHART FEROX

Chart Europe oferuje szeroki zakres najnowocześniejszych rozwiązań w technologii kriogenicznej, które produkowane są w wielu zakładach. Szeroki zakres produktów w dziedzinie LNG zawiera także przyczepy LNG i LPG wyposażone w unikatowe systemy pomiarów przepływu Flow Instruments, stacjonarne i ruchome stacje paliw LNG/LCNG dla pojazdów, pokładowe systemy paliw dla pojazdów osobowych, autobusów i statków.

SPOTKAJMY SIE

CHEMET

CHEMET S.A. to największy w Polsce producent zbiorników LPG dla celów grzewczych, technologicznych oraz stacji autogazu. Wraz z firmą EMGAZ Sp. z o.o. oferuje kompleksowe wykonawstwo modułów stacji LPG ze zbiornikami w wersji naziemnej i podziemnej, oraz modułów na ramie (typ SKID).

SPOTKAJMY SIE

CNG AUTO

Portal cng.auto.pl promuje oraz popularyzuje sprężony gaz ziemny CNG i skroplony gaz ziemny LNG do zasilania pojazdów w Polsce.

SPOTKAJMY SIE

CZAS NA GAZ

„Czas na gaz!” – “Time For Gas!” to międzynarodowe pismo o LPG, CNG I LNG utworzone w 2003 roku i wydawane co 2 miesiące.

SPOTKAJMY SIE

ELGUM INDUSTRY

Polski producent urządzeń do napełniania i opróżniania cystern (tzw. UNO) materiałami niebezpiecznymi.

SPOTKAJMY SIE

ELPIGAZ

ELPIGAZ sp. z o.o. to wiodący producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie gazowych układów zasilania (LPG, CNG) do silników spalinowych, lekkich zbiorników LPG oraz ciśnieniowych zbiorników powietrza. Wyroby posiadają wymagane homologacje na zgodność z regulaminem ECE 67R01 (dla LPG) oraz ECE 110R (dla CNG), certyfikaty GOST (Rosja) i UkrCEPRO (Ukraina).

SPOTKAJMY SIE

EMERSON AUTOMATION SOLUTIONS

Emerson Process Management jest liderem w dziedzinie automatyzacji produkcji, procesów i dystrybucji. Oferujemy nowoczesne produkty i rozwiązania oraz szeroką gamę usług w dziedzinie zarządzania projektami dla wielu gałęzi przemysłu. Należymy do największych na świecie producentów aparatury kontrolno-pomiarowej, zaworów regulacyjnych, odcinających i systemów sterowania. Nasze marki, takie jak: Ovation, Rosemount®, Rosemount Analytical, Fisher®, Vanessa, Keystone, Bettis, MicroMotion®, Daniel®, DeltaV czy Mobrey® są znane i cenione na całym świecie.

SPOTKAJMY SIE

EMGAZ

EMGAZ Sp. z o.o. – wiodący krajowy producent dystrybutorów LPG DRAGON z preselekcją, prowadzący wraz z CHEMET S.A. działalność w zakresie kompleksowej realizacji instalacji stacji LPG. NOWOŚĆ: STACJA TANKOWANA LNG. Oferujemy w pełni wyposażone stacje LPG, wszelkiego typu armaturę i akcesoria do stacji LPG – dystrybutory LPG, CNG, LNG jak i paliwowe DRAGON, zbiorniki LPG CHEMET, pompy EBSRAY, wiaty nad dystrybutory, kioski dla stacji LPG, zawory obejściowe, zawory nadmiarowe, przepływomierze i liczydła dystrybutorów LPG, pistolety oraz węże LPG.

SPOTKAJMY SIE

ENT FAIRS

Przedsiębiorstwo ENT zostało założone przez profesjonalistów, którzy przez prawie 20 lat realizowali różne zadania w branży wystawienniczej. Nasz zespół ma na swoim koncie organizację ponad 300 wystaw na 4 kontynentach i cały czas stawia przed sobą dalsze, jeszcze ambitniejsze cele.

SPOTKAJMY SIE

ERC ADDITIV

ERC GmbH to producent wysokiej jakości dodatków do paliw i olejów dla przemysłu samochodowego z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ograniczającym zużycie mechanizmów, optymalizującym spalanie i zużycie paliwa, a także zmniejszającym emisje gazów oraz zapewniającym ochronę silnika ERC ustanawia nowe trendy na rynku dodatków i jest uważany za jednego z pionierów rozwoju technicznego w tej dziedzinie.

SPOTKAJMY SIE

EUROPUMP

Firma „Europump Polska” powstała w 2001 r. Podstawową dziedziną działalności firmy jest kompletacja, dostawa i serwisowanie urządzeń związanych z dystrybucją gazu propan-butan, gazu ziemnego i paliw płynnych.

SPOTKAJMY SIE

FARO

Faro S.r.I. to firma, która ciągle się rozwija i konsoliduje swoje doświadczenie w działalności na krajowym i międzynarodowym rynku, dzięki czemu może zaoferować szeroką gamę węży gazowych i rur (zarówno do instalacji LPG jak i CNG) do stosowania w pojazdach. Firma Faro S.r.I. jest uważana za jednego z liderów w produkcji węży termoplastycznych i złączy. Faro S.r.I. inwestuje w innowacje technologiczne i rozwój zróżnicowanej gamy produktów, co umożliwia nam zaoferowanie klientom szybkiej, elastycznej i profesjonalnej obsługi oraz wyspecjalizowanej pomocy technicznej i wsparcie klienta.

SPOTKAJMY SIE

FAS POLAND

FAS Poland jest przedstawicielem niemieckiej firmy FAS Fluessiggas-Anlagen GmbH - największego w Europie dostawcy armatury i urządzeń do gazu płynnego LPG. Posiadamy w ofercie produkty firm FAS, RegO, ROCHESTER, BLACKMER, LIQUID CONTROLS, CORKEN, NINNELT takie jak: armaturę i urządzenia do magazynowania ora transportu LPG, zawory bezpieczeństwa, zawory odcinające, zawory zwrotne oraz nadmiernego wypływu, poziomowskazy, pompy i kompresory, wyposażenie autocystern, odparowywacze, systemy rozładowcze, pełną gamę reduktorów do instalacji domowych i przemysłowych oraz armaturę kriogeniczną.

SPOTKAJMY SIE

FLASHLUBE

Płyn Flashlube został wynaleziony przez niemieckiego naukowca Wolfganga Kluennera w australijskim Melbourne. Produkty Flashlube są sprzedawane w wielu krajach na całym świecie, umożliwiając bezpieczną konwersję milionów pojazdów na LPG/CNG.

SPOTKAJMY SIE

GAZ-SYSTEM

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest firmą strategiczną dla polskiej gospodarki oraz bezpieczeństwa energetycznego kraju. Kluczowym zadaniem GAZ-SYSTEM S.A. jest transport paliw gazowych siecią przesyłową na terenie całego kraju, w celu ich dostarczenia do sieci dystrybucyjnych oraz do odbiorców końcowych podłączonych do systemu przesyłowego.

SPOTKAJMY SIE

GLOBAL GAS

GLOBAL GAS SP. Z O.O. jest międzynarodowym projektem, który ma na celu popularyzację i rozwój samochodowych instalacji gazowych – ekologicznych, alternatywnych w stosunku do tradycyjnych form, sposobów napędzania pojazdów.

SPOTKAJMY SIE

GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA

Firma GOK Regler und Armaturen Polska Sp. z o. o. powstała w roku 2003 jako polski oddział niemieckiej firmy GOK Regler – und Armaturen GmbH & Co.KG. Oprócz produktów własnych, naszą ofertę uzupełniają najwyższej jakości produkty naszych partnerów.

SPOTKAJMY SIE

GOMET

Firma GOMET powstała w 1986 roku. Jest producentem wyrobów mosiężnych do samochodowych instalacji gazowych, pneumatyki, hydrauliki, sprężyn oraz wielu innych detali wg rysunku lub wzoru.

SPOTKAJMY SIE

GREEN FUEL

Organizacja non-profit działająca na rzecz rozwoju i promocji paliw alternatywnych, ekologicznych, niskoemisyjnych - CNG, LNG, BIOMETAN (CBG).

SPOTKAJMY SIE

HEXAGON RAGASCO

Hexagon Ragasco jest światowym liderem w produkcji butli kompozytowych. W ostatnich 15 latach sprzedaliśmy ponad 10 milionów butli sprzedanymi na całym świecie.

SPOTKAJMY SIE

HL PROPAN

Firma jest liderem rynku LPG w Czechach jako producent komponentów do instalacji LPG Lovtec oraz Magic. Działalność koncentruje się na kompleksowym przerabianiu pojazdów na zasilanie LPG. HL Propan oferuje również realizacje wykonywane przy pomocy obrabiarek CNC.

SPOTKAJMY SIE

IZI

Firma IZI jest producentem pokrowców na koła zapasowe i butle gazowe. Pokrowce produkcji IZI są niezastąpione w samochodach, w których zamontowano instalacje gazowe ze zbiornikiem gazu w miejscu koła zapasowego. Pozwalają one na bezproblemowe i estetyczne przechowywanie koła zapasowego w samochodzie lub w domu.

SPOTKAJMY SIE

KOSAN CRISPLANT

Kosan Crisplant i Siraga to firmy projektowe, które zajmują się dostawą sprzętu, instalacji i urządzeń do napełniania oraz remontów butli gazowych LPG. Ponadto firmy oferują usługi inżynierskie, serwisowe oraz zarządzania rozlewniami gazu i dostawą elementów dla przemysłu gazowego łącznie z sprzętem dla azotu i gazów kryogenicznych.

SPOTKAJMY SIE

MEMTEX

Firma Memtex Ltd została założona w 1991 r. jako producent membran do samochodowych instalacji gazowych. Z czasem firma zdobyła wiodącą pozycję na rynku produkując zestawy naprawcze do reduktorów LPG i CNG, obejmujące ponad 100 modeli parowników.

SPOTKAJMY SIE

PALACAR

PALACAR jest wiodącym producentem i dystrybutorem podzespołów do samochodowych instalacji LPG. Od 1997 roku z powodzeniem rozwija wszystkie obszary swojej działalności.

SPOTKAJMY SIE

PRESTA CYLINDERS

Presta Cylinders jest europejskim liderem w zakresie przekwalifikowania i regeneracji butli stalowych, kompozytowych i chłodniczych. Oferujemy również nowe butle i zawory oraz proponujemy innowacyjne i dopasowane rozwiązania dla małych i dużych dystrybutorów butli gazowych w wielu krajach europejskich.

SPOTKAJMY SIE

RCS TELEMATICS

RCS to firma specjalizująca się w dziedzinie telemetrii założona w 1994 roku. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się opracowaniem i produkcją zaawansowanych systemów monitorowania poziomu paliwa do instalacji stacjonarnych i ruchomych. Nasza fabryka oraz dział badań i rozwoju znajdują się w Kijowie, w Ukrainie.   RCS przykłada szczególną wagę do zadowolenia klienta i stara się wnieść wartość dodaną do działalności swoich partnerów oraz ich końcowych odbiorców. Wskaźniki poziomu paliwa SIGMA ULTRASONIC produkowane przez RCS łatwo zintegrować z układami monitorowania i oprogramowaniem innych producentów. Wyjątkowa funkcjonalność oraz niezawodność sprawiają, że nasze produkty zostały wybrane przez naszych partnerów w ponad 60 krajach.

SPOTKAJMY SIE

ROMANO AUTOGAS

Firma Romano srl została założona w 1975 roku w Pomigliano d'Arco jako producent instalacji LPG i CNG do pojazdów pod nazwą Romano Autogas. Obecnie firma posiada dwa oddziały: pierwszy zakład produkcyjny w Pomigliano d'Arco, specjalizujący się w produkcji wszelkich mechanicznych i elektronicznych elementów instalacji LPG i CNG, a także drugi zakład w Montecavolo - Quattro Castella, który koncentruje się głównie na badaniach, rozwoju i wsparciu posprzedażowym.

SPOTKAJMY SIE

ROTAREX SRG

Rotarex Automotive to wiodący producent zaworów, armatury i regulatorów dla pojazdów napędzanych LPG, CNG oraz wodorem.

SPOTKAJMY SIE

SAKA LPG TANKS

Nasza firma założona w 1978 roku to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji, zajmujące się wytwarzaniem produktów spełniających najwyższe normy jakości. Nasza międzynarodowa marka zmierza ku przyszłości dzięki ciągłemu rozwojowi, a także poszanowaniu ludzi i środowiska.

SPOTKAJMY SIE

SUKRUOGLU FILTRE

Działalność firmy opiera się na 16 latach doświadczeń w zakresie produkcji i eksportu produktów z sektora filtrów do instalacji autogazu LPG-CNG.

SPOTKAJMY SIE

TEGAS

Tegas opracowuje i produkuje elektronikę dla samochodowych instalacji gazowych.

SPOTKAJMY SIE

TRANSFER OIL

Transfer Oil to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem, któa jest dziś jednym z głównych niezależnych producentów węży termoplastycznych i PTFE do różnych zastosowań w zakresie średnich, wysokich i bardzo wysokich ciśnień. Od momentu powstania wszystkie produkty wytwarzane przez Transfer Oil są produkowane we Włoszech.

SPOTKAJMY SIE

TUGRA MAKINA

Tugra Makina zajmuje się produkcją najwyższej jakości samochodowych zbiorników LPG z certyfikatem ISO 9001:2008 oraz ISO/TS 16949. Tugra Makina jest jedną z ważniejszych firm w sektorze LPG na świecie, biorąc pod uwagę jej jakość oraz szeroką ofertę produktową. Skala produkcji to od 6 litrów do 114 litrów oraz 23 rodzaje, a także 1320 różnych rozmiarów zbiorników LPG.

SPOTKAJMY SIE

VITKOVICE MILMET

Wytwarzane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Są bardzo pomocne, a często niezbędne w różnorodnej działalności człowieka. W długoletniej historii naszej firmy wielość zastosowań oraz użyteczność wytwarzanych w firmie butli do gazów sprężonych i skroplonych doceniły miliony użytkowników.

SPOTKAJMY SIE

PARTNER STRATEGICZNY

PATRON HONOROWY

PARTNER PRASOWY

GŁÓWNY PATRON MEDIALNY

WSPÓŁPRACA

MEDIA

KONTAKT

Pytania, propozycje, pomysły? Napisz koniecznie!

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com

Rafał Bronikowski

event manager

+ 48 664-150-830

rafal@idea-ahead.com