INTERNATIONAL EXHIBITION


JOIN THE LEADERS

THE BIGGEST EUROPEAN EXPO FOR LPG, CNG & LNG INDUSTRIES

Join the ranks of our exhibitors and be a part of the largest industry event in Europe. Over 100 companies from across the world will participate in the trade fair and their portfolios will be presented to over 5,000 visitors.


The geographical location of this major and stable market, as well as the well-established position of GasShow are crucial to the presence of a large number of companies from across the globe, including Italy, Turkey, the Netherlands, Germany, the Czech Republic, Slovakia, Lithuania, Ukraine, Russia, Hungary, Slovenia, Croatia, Serbia, Albania and USA, as well as South American and Asian countries.


Trade fair participation guarantees the establishment of direct contact with various development and investment decision makers. Every exhibitor will receive a free GasShow App that enables direct communication with event participants and helps arrange meetings.


We offer exhibition space from 9 sqm., with or without booths, and a number of additional marketing options.


LIST OF EXHIBITORS DUE TO SEPTEMBER 23, 2021

4SAVE

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży LPG/CNG naszego zespołu badawczo rozwojowego sprawia, że dokładnie znamy wymagania i potrzeby stawiane systemom do konwersji samochodu z benzyny/diesla na LPG/CNG. Współczesne silniki sterowane są przy użyciu komputerów z bardzo wysoką mocą obliczeniową potrafiące bezawaryjnie pracować w bardzo trudnym środowisku jakim jest komora silnika. Idąc naprzeciw tym wymaganiom, stworzyliśmy pierwszy na świecie system LPG/CNG, który potrafi sterować 4 cylindrowymi silnikami benzynowymi wymagającymi współpracy z protokołem OBD2/EOBD, przy zachowaniu jego ceny na poziomie sterowników ekonomicznych. Nasze rozwiązanie to inaczej mówiąc klasa Premium oparta na 24-pinowym złączu w cenie systemu ekonomicznego bez dodatkowych adapterów czy urządzeń współpracujących. Zaawansowane technologicznie rozwiązania oraz bardzo duże doświadczenie w branży LPG/CNG sprawiają, że wszystkie oferowane przez nas wyroby spełniają najwyższe standardy jakości i niezawodności.

GET IN TOUCH

ATAKSAN AUTOMOTIVE

Firma Ataksan jest firmą handlową specjalizującą się w następujących branżach: sprzęt budowlany, rolnictwo i części samochodowe.

GET IN TOUCH

ATIKER BULGARIA

Atiker to jeden z wiodących dostawców samochodowych zbiorników LPG.

GET IN TOUCH

BEIJING UEC CORPORATION

Buycylinder.com to pierwszy sklep internetowy z tak szeroką ofertą butli gazowych i zbiorników, należący do Beijing UEC Corporation. Oferta jest skierowana do dystrybutorów, hurtowników i użytkowników końcowych.

GET IN TOUCH

BRUGG SYSTEMY RUROWE

Polski oddział szwajcarsko-niemieckiej firmy specjalizującej się w produkcji niezwykle giętkich rurociągów metalowych FLEXWELL. Zakres średnic: DN 20 do DN 150, ciśnień do PN 25, dostarczane długości w jednym odcinku do kilkuset metrów. W swojej ofercie posiadamy również rury do LPG, LNG oraz gazów technicznych. Całkowita odporność na dowolny gatunek paliwa, niezwykła giętkość, trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo, szybki montaż oraz konkurencyjne ceny znalazły uznanie zarówno w Polsce jak i całej Europie.

GET IN TOUCH

CHEMET

Doświadczenie i jakość Te dwa kluczowe pojęcia już od 75 lat pozwalają tworzyć podstawy stabilnego rozwoju CHEMETU w dziedzinie urządzeń ciśnieniowych. To właśnie nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, produkcji oraz montażu zarówno aparatury, jak i zbiorników ciśnieniowych, a także rygorystyczne przestrzeganie procedur jakości umożliwiło produktom naszej firmy zdobycie międzynarodowego uznania. Dziś, łącząc tradycję z najnowszymi technologiami, rozwijamy w CHEMECIE innowacyjność oraz elastyczność. Dzięki temu potrafimy dostosowywać ofertę do zmieniających się potrzeb i wymagań naszych klientów oraz wspólnie tworzyć unikalne i efektywne rozwiązania technologiczne.

GET IN TOUCH

CENSTAR

Censtar to największa chińska marka dostarczająca kompleksowe wyposażenie stacji paliw, w tym LPG i CNG. Rozwiązania firmy znajdują odbiorców na całym świecie.

GET IN TOUCH

CERTOOLS

Certools jest renomowanym producentem filtrów i podzespołów do instalacji LPG, Propanu i CNG montowanych w pojazdach samochodowych, wózkach widłowych oraz we wszystkich innych systemach gazowych gdzie wymagana jest precyzyjna filtracja.

GET IN TOUCH

CHART FEROX

Chart Europe oferuje szeroki zakres najnowocześniejszych rozwiązań w technologii kriogenicznej, które produkowane są w wielu zakładach. Szeroki zakres produktów w dziedzinie LNG zawiera także przyczepy LNG i LPG wyposażone w unikatowe systemy pomiarów przepływu Flow Instruments, stacjonarne i ruchome stacje paliw LNG/LCNG dla pojazdów, pokładowe systemy paliw dla pojazdów osobowych, autobusów i statków.

GET IN TOUCH

CNG AUTO

Portal użytkowników pojazdów zasilanych CNG i LNG oraz grupa ekspertów w dziedzinie wykorzystania gazu ziemnego – CNG i LNG - jako paliwa do napędzania pojazdów. Głównym celem naszej działalności jest promocja ekologicznego i bezpiecznego paliwa CNG, LNG w Polsce. Jesteśmy na rynku CNG od 2007 roku, skupiamy się na propagowaniu wykorzystania gazu ziemnego w transporcie polskim, wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych oraz monitorowaniu rynku gazu ziemnego. Bierzemy udział w najważniejszych wydarzeniach związanych z CNG i LNG w Europie, prowadzimy doradztwo oraz szkolenia w zakresie zastosowania CNG dla pojazdów. Świadczymy pomoc użytkownikom pojazdów CNG w Polsce. Obecnie nasz Portal zrzesza ponad 1.300 użytkowników pojazdów zasilanych metanem, producentów pojazdów CNG, producentów zbiorników kompozytowych, dystrybutorów kompresorów CNG, Instytucje naukowo-badawcze wdrażające paliwa alternatywne, przedsiębiorców z flotą CNG i LNG.

GET IN TOUCH

CZAS NA GAZ

„Czas na gaz!” – “Time For Gas!” to międzynarodowe pismo o LPG, CNG I LNG utworzone w 2003 roku i wydawane co 2 miesiące.

GET IN TOUCH

DURULSAN

Firma Durulsan została założona w 1995 roku na mocy tureckiego kodeksu handlowego w największym centrum handlowym LPG, Körfez / Kocaeli. Ogólnie rzecz biorąc, jej przedmiotem działalności jest produkcja i montaż instalacji do napełniania butli LPG i autogazu - maszyny i urządzenia oraz instalacje do produkcji butli LPG - maszyny i urządzenia.

GET IN TOUCH

ELGUM INDUSTRY

Firma Elgum została założona w listopadzie 1991 r jako firma handlowa zajmująca się dystrybucją węży przemysłowych i taśm transporterowych jak również sprzedażą filtrów przemysłowych. Sprzedaż taśm była związana z serwisem wulkanizacyjnym, który został uruchomiony ze szczególnym uwzględnieniem produktów specjalnych. Oprócz dystrybucji produktów gumowych duży udział stanowiła aktywność w zakresie doradztwa technicznego na rzecz podmiotów zagranicznych. W końcu lat dziewięćdziesiątych i w pierwszych latach drugiego tysiąclecia nastąpiła zmiana i reorientacja zakresu produktów i profilu naszej działalności. Zaczęto współpracę z nowymi dostawcami. sypkich i ścieralnych, etc. Uzyskaliśmy uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego oraz Wojskowego Dozoru Technicznego. Wiele produktów zostało certyfikowane w Instytucie Higieny.

GET IN TOUCH

ELPIGAZ

ELPIGAZ sp. z o.o. to wiodący producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań w zakresie gazowych układów zasilania (LPG, CNG) do silników spalinowych, lekkich zbiorników LPG oraz ciśnieniowych zbiorników powietrza. Wyroby posiadają wymagane homologacje na zgodność z regulaminem ECE 67R01 (dla LPG) oraz ECE 110R (dla CNG), certyfikaty GOST (Rosja) i UkrCEPRO (Ukraina).

GET IN TOUCH

EMGAZ

EMGAZ Sp. z o.o. – wiodący krajowy producent dystrybutorów LPG DRAGON z preselekcją, prowadzący wraz z CHEMET S.A. działalność w zakresie kompleksowej realizacji instalacji stacji LPG. NOWOŚĆ: STACJA TANKOWANA LNG. Oferujemy w pełni wyposażone stacje LPG, wszelkiego typu armaturę i akcesoria do stacji LPG – dystrybutory LPG, CNG, LNG jak i paliwowe DRAGON, zbiorniki LPG CHEMET, pompy EBSRAY, wiaty nad dystrybutory, kioski dla stacji LPG, zawory obejściowe, zawory nadmiarowe, przepływomierze i liczydła dystrybutorów LPG, pistolety oraz węże LPG.

GET IN TOUCH

EMERSON

Emerson Process Management jest liderem w dziedzinie automatyzacji produkcji, procesów i dystrybucji. Oferujemy nowoczesne produkty i rozwiązania oraz szeroką gamę usług w dziedzinie zarządzania projektami dla wielu gałęzi przemysłu. Należymy do największych na świecie producentów aparatury kontrolno-pomiarowej, zaworów regulacyjnych, odcinających i systemów sterowania. Nasze marki, takie jak: Ovation, Rosemount®, Rosemount Analytical, Fisher®, Vanessa, Keystone, Bettis, MicroMotion®, Daniel®, DeltaV czy Mobrey® są znane i cenione na całym świecie.

GET IN TOUCH

ENERGIA ALLIANCE

Jesteśmy wiodącym dostawcą zestawów do konwersji LPG / CNG / LNG i zbiorników. Dostarczamy tylko w 100% europejskie komponenty do najlepiej dopasowanych instalacji na całym świecie. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w branży i wiedzy z różnych krajów na całym świecie zapewniamy najlepszą jakość dla naszych partnerów na świecie. Sieć ENERGIA Alliance szybko się rozwija, ponieważ obiecujemy dostarczać najlepsze produkty i usługi po konkurencyjnych cenach.

GET IN TOUCH

ENERGY CONSULT

Energy Consult Sp. z o.o. istnieje od 2016 roku. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmuje się doradztwem w zakresie handlu energią, jak również doradztwem w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz jest również komplementariuszem spółki pod firmą Energy Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, która zajmuje się działalnością w zakresie księgowości, sprzedażą ubezpieczeń, doradztwem podatkowym.

GET IN TOUCH

EURO JET GAS

GET IN TOUCH

FAGUMIT

Firma jest wiodącym w Europie producentem węży stosowanych w samochodowych instalacjach gazowych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji oraz ciągła praca nad poprawieniem jakości stanowiły bazę do stworzenia uznanych na świecie węży gazowych.

GET IN TOUCH

FAS POLAND

FAS Poland jest przedstawicielem niemieckiej firmy FAS Fluessiggas-Anlagen GmbH - największego w Europie dostawcy armatury i urządzeń do gazu płynnego LPG. Posiadamy w ofercie produkty firm FAS, RegO, ROCHESTER, BLACKMER, LIQUID CONTROLS, CORKEN, NINNELT takie jak: armaturę i urządzenia do magazynowania ora transportu LPG, zawory bezpieczeństwa, zawory odcinające, zawory zwrotne oraz nadmiernego wypływu, poziomowskazy, pompy i kompresory, wyposażenie autocystern, odparowywacze, systemy rozładowcze, pełną gamę reduktorów do instalacji domowych i przemysłowych oraz armaturę kriogeniczną.

GET IN TOUCH

FIAT PROFESSIONAL

FCA jest europejskim liderem pod względem sprzedaży samochodów z podwójnym zasilaniem gazowym, co dowodzi dbałości koncertu zarówno o ekonomiczny, jak i ekologiczny aspekt korzystania z aut profesjonalnych. Metan to paliwo ekologiczne, bezpieczne, praktyczne i ekonomiczne. Jego zastosowanie redukuje aż o 43% emisję CO2 (na biometanie w jeszcze większym stopniu) i o 94-95% emisję tlenków azotu (NOx) i cząstek stałych (sadzy). Ponadto, samochody zasilane metanem mogą wjeżdżać do stref o ograniczonym ruchu drogowym ze względu na ochronę środowiska, parkować na parkingach podziemnych i na promach.

GET IN TOUCH

GAS TRADING

Spółka Gas-Trading S.A. została powołana w 1992r. Obecnie spółka należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa S.A. – lidera rynku gazu ziemnego w Polsce. Siedziba spółki znajduje się w stolicy Polski – Warszawie. Główna działalność Gas-Trading S.A. skupia się na dostawach skroplonego gazu LNG dla polskich przedsiębiorstw, stacji paliw oraz odbiorców indywidualnych. Drugim istotnym obszarem działalności jest oferowanie usług zwiazanych z efektywnością energetyczną. Przeprowadzamy audyty efektywności energetycznej oraz wykonujemy wszelkie czynności związane z jej poprawą. We współpracy z polską firmą Hadrone oferujemy także usługi wdrożenia systemów IT do zarządzania portfelem projektów.

GET IN TOUCH

GLOBAL GAS

GLOBAL GAS SP. Z O.O. jest międzynarodowym projektem, który ma na celu popularyzację i rozwój samochodowych instalacji gazowych – ekologicznych, alternatywnych w stosunku do tradycyjnych form, sposobów napędzania pojazdów.

GET IN TOUCH

GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA

Firma GOK Regler und Armaturen Polska Sp. z o. o. powstała w roku 2003 jako polski oddział niemieckiej firmy GOK Regler – und Armaturen GmbH & Co.KG. Oprócz produktów własnych, naszą ofertę uzupełniają najwyższej jakości produkty naszych partnerów.

GET IN TOUCH

GOMET

Firma GOMET powstała w 1986 roku. Jest producentem wyrobów mosiężnych do samochodowych instalacji gazowych, pneumatyki, hydrauliki, sprężyn oraz wielu innych detali wg rysunku lub wzoru.

GET IN TOUCH

GREEN FUEL

Pozarządowa organizacja NGV, która wspiera rozwój ekologicznych paliw metanowych - CNG/LNG w transporcie polskim oraz aktywnie promuje wykorzystanie gazu ziemnego w branży transportowej. Fundacja Green Fuel współpracuje z wiodącymi organizacjami NGV na całym świecie, wspiera budowę stacji CNG, LNG, LCNG oraz rozwój floty NGV w Polsce. Fundacja Green Fuel zrzesza polskich użytkowników pojazdów zasilanych paliwem CNG i LNG. Fundacja prowadzi badania dotyczące strategii rozwoju ekologicznych paliw metanowych oraz polityki niezbędnej do przyspieszenia rozwoju runku NGV w Polsce, prowadzi kampanie społeczno-informacyjne o ekologicznych paliwach alternatywnych. Partnerami Fundacji są producenci pojazdów zasilanych gazem ziemnym, producenci stacji CNG, producenci zbiorników do instalacji gazu ziemnego w pojazdach, jak również europejscy przedstawiciele przemysłu paliw metanowych CNG/LNG. Zespół Fundacji Green Fuel w swojej pracy wykorzystuje ekologiczne samochody zasilane CNG, co pozwala na skuteczne rozpowszechnianie wiedzy o alternatywnych paliwach.

GET IN TOUCH

HEXAGON RAGASCO

Hexagon Ragasco jest światowym liderem w produkcji butli kompozytowych. W ostatnich 15 latach sprzedaliśmy ponad 10 milionów butli sprzedanymi na całym świecie.

GET IN TOUCH

HL PROPAN

Firma jest liderem rynku LPG w Czechach jako producent komponentów do instalacji LPG Lovtec oraz Magic. Działalność koncentruje się na kompleksowym przerabianiu pojazdów na zasilanie LPG. HL Propan oferuje również realizacje wykonywane przy pomocy obrabiarek CNC.

GET IN TOUCH

ISISAN

ISISAN, jest częścią grupy kapitałowej, specjalizującej się w projektowaniu i produkcji wysoce zaprojektowanych urządzeń do transportu i przechowywania pod ciśnieniem płynów kriogenicznych (LIN, LOX, LAr, LNG) LCO, LN2O i LPG do użytku w przemyśle, ochronie zdrowia, elektronice, żywności , aplikacje energetyczne i środowiskowe, zlokalizowane na obszarze 46 000 m2, w samym środku środkowej Anatolii, bardzo blisko rynku europejskiego i bliskowschodniego.

GET IN TOUCH

ISOVA

Administrator portalu cng.auto.pl, zajmuje się wsparciem biznesowym dla polskiego sektora NGV oraz polskiego rynku alternatywnych paliw CNG i LNG. Posiada doświadczenie w branży alternatywnych paliw metanowych oraz zapewnia kontakty z polskimi, międzynarodowymi organizacjami i przedsiębiorcami o profilu działalności NGV.

GET IN TOUCH

IZI

Firma IZI jest producentem pokrowców na koła zapasowe i butle gazowe. Pokrowce produkcji IZI są niezastąpione w samochodach, w których zamontowano instalacje gazowe ze zbiornikiem gazu w miejscu koła zapasowego. Pozwalają one na bezproblemowe i estetyczne przechowywanie koła zapasowego w samochodzie lub w domu.

GET IN TOUCH

JIANING LINENG AUTOGAS EQUIPMENT

Nasza firma zajmuje się głównie niezależnymi badaniami, rozwojem i produkcją urządzeń gazowych. Głównymi produktami są GDl i wolnossący ECU, który jest jedynym producentem elektronicznego sterowania GDl w Chinach. Nasza firma ma silną siłę techniczną, główne produkty eksportowe na całym świecie.

GET IN TOUCH

KOSAN CRISPLANT

Kosan Crisplant jest firmą projektową, która zajmuje się dostawą sprzętu, instalacji i urządzeń do napełniania oraz remontów butli gazowych LPG. Ponadto firma oferuje usługi inżynierskie, serwisowe oraz zarządzania rozlewniami gazu i dostawą elementów dla przemysłu gazowego.

GET IN TOUCH

MAKEEN ENERGY

Globalna, wiodąca na rynku korporacja w branży energetycznej. A co my robimy Tworzymy odpowiedzialne rozwiązania energetyczne dla ludzi i planety.

GET IN TOUCH

MEDENUS GAS

Już od przeszło 30 lat produkujemy reduktory ciśnienia gazów, zawory szybkozamykające, zawory upustowe i filtry. Nasza fabryka zlokalizowana w Niemczech dostarcza sprzęt dla przemysłu gazowniczego, układów kogeneracyjnych, silników gazowych, kotłów, piecy i innych przemysłowych odbiorników gazowych. Wysoka jakość produktów wykonanych ze stopów aluminium pozwala na pracę z czynnikami takimi jak : gaz ziemny, wodór, biogaz, propan - butan, sprężone powietrze i inne. Przedstawiciel na Polskę GFI Gas For Industry Poland https://gasforindustry.eu

GET IN TOUCH

MEMTEX

Firma Memtex Ltd została założona w 1991 r. jako producent membran do samochodowych instalacji gazowych. Z czasem firma zdobyła wiodącą pozycję na rynku produkując zestawy naprawcze do reduktorów LPG i CNG, obejmujące ponad 100 modeli parowników.

GET IN TOUCH

MESTROLE

MESTROLE POLSKA Spółka z o.o. założona została w 2003 roku i aktywnie rozpoczęła działalność na polskim rynku w zakresie serwisu urządzeń na stacjach paliw. W przeciągu kilkunastu lat działalności zakres oferowanych usług znacznie się rozszerzył i objął także produkcję szerokiej gamy urządzeń dla stacji paliw.

GET IN TOUCH

MIMGAS

Mimgas to producent komponentów do przeróbek pojazdów na zasilanie gazem LPG lub CNG. Produkcja odbywa się w zakładzie o powierzchni 3000 m2 zgodnie z normą jakości ISO 9001:2008.

GET IN TOUCH

NAUTICAL BULK CARRIERS

NBC to międzynarodowa firma maklerska z siedzibą w sercu Stambułu. NBC specjalizuje się w czarterowaniu statków w imieniu swoich klientów do przewozu suchych towarów masowych, w tym zbóż i nasion oleistych, stali, rudy żelaza, węgla, boksytu, tlenku glinu, piasków mineralnych, minerałów / koncentratów, nawozów, kłód, wiórów i cementu.

GET IN TOUCH

NINGBO VALVE

Jesteśmy profesjonalnym producentem regulatorów gazu i innych akcesoriów gazowych. Posiadamy własny dział badawczo-rozwojowy i warsztaty narzędziowe, które umożliwiają nam łatwe świadczenie niestandardowych usług. Od przetwarzania surowców po pakowanie końcowe - mamy ścisły system kontroli jakości.

GET IN TOUCH

ONDO SP. Z O.O.

Oferta firmy ONDO sp. z o.o. to między innymi Chemia Techniczna marki własnej PULSAR oraz kleje przemysłowe marki LOXEAL której jesteśmy wyłącznym importerem na rynek Polski.

GET IN TOUCH

PRESTA CYLINDERS

Presta Cylinders jest europejskim liderem w zakresie przekwalifikowania i regeneracji butli stalowych, kompozytowych i chłodniczych. Oferujemy również nowe butle i zawory oraz proponujemy innowacyjne i dopasowane rozwiązania dla małych i dużych dystrybutorów butli gazowych w wielu krajach europejskich.

GET IN TOUCH

REMONTOWA LNG SYSTEMS

Remontowa LNG Systems Sp. z o.o. prężnie działa na rynku od ponad 70 lat dostarczając Klientom innowacyjne, wysokojakościowe produkty. W ofercie firmy znajdują się systemy LNG, wymienniki płaszczowo -rurowe, kotły przemysłowe, zbiorniki oraz wyparowniki. Od kilku lat firma rozwija innowacyjne produkty z zakresu technologii LNG, mi.in. dzięki realizowanym projektom badawczo-rozwojowym: „Optymalizacja systemów zasilających napędy pracujące w transporcie morskim, drogowym albo kolejowym wykorzystujące gaz naturalny w postaci skroplonej” współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na latach 2014-2020” „Budowa pilotażowej stacji dokującej, jako elementu systemu dystrybucji LNG w oparciu o kriogeniczne kontenery zbiornikowe” współfinansowany przez Agencję Wykonawczą ds. Innowacyjności i Sieci w ramach programu „Łącząc Europę”

GET IN TOUCH

ROTAREX AUTOMOTIVE

Rotarex Automotive to wiodący producent zaworów, armatury i regulatorów dla pojazdów napędzanych LPG, CNG oraz wodorem.

GET IN TOUCH

ROYALGAS

Od 1995 r. Faktyczny rok rozpoczęcia działalności w przemyśle autogazu w Republice Turkije, który to największy na świecie gazowy rynek autogaz utrzymuje 21% udziału w rynku światowym, a obecnie posiada 3,5 miliona pojazdów przekształconych na gaz płynny do końca 2012 r., Podczas gdy nadal inwestuje w przyszłość. Potrzeby energetyczne, znajdziesz dokładnie taki rodzaj wsparcia produkcji, jakiego szukasz, i jesteśmy gotowi, kiedy jesteś.

GET IN TOUCH

SCALMAX

Firma Scalmax jest prywatnym przedsiębiorstwem opartym w 100% na polskim kapitale, zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą urządzeń elektronicznych. Podstawową branżą jest elektronika samochodowa ze szczególnym uwzględnieniem sterowania autogazu. Produkujemy sterowniki do lpg, cng, lng w wersji do silników z wtryskiem pośrednim oraz do gazodiesla. Produktami uzupełniającymi są czujniki, interfejsy oraz przełączniki.

GET IN TOUCH

SIRAGA

Projektujemy, produkujemy i serwisujemy urządzenia do napełniania skroplonego gazu ziemnego (LPG). Nasze rozwiązania są trwałe i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

GET IN TOUCH

SUKRUOGLU FILTRE

Działalność firmy opiera się na 16 latach doświadczeń w zakresie produkcji i eksportu produktów z sektora filtrów do instalacji autogazu LPG-CNG.

GET IN TOUCH

TEGAS

Tegas opracowuje i produkuje elektronikę dla samochodowych instalacji gazowych.

GET IN TOUCH

VERSUS AUTOGAS

Projektant, producent i dostawca komponentów i rozwiązań dla paliw alternatywnych w zakresie sekwencyjnego wtrysku dla motoryzacji.

GET IN TOUCH

VITKOVICE MILMET

Wytwarzane przez nas produkty mają bardzo szerokie zastosowanie. Są bardzo pomocne, a często niezbędne w różnorodnej działalności człowieka. W długoletniej historii naszej firmy wielość zastosowań oraz użyteczność wytwarzanych w firmie butli do gazów sprężonych i skroplonych doceniły miliony użytkowników.

GET IN TOUCH

ZALMET

Jesteśmy producentem filtrów stalowych, stalowych zbiorników do wody i powietrza, stalowych zbiorników magazynowych na gaz propan-butan, zbiorników ciśnieniowych, konstrukcji stalowych.

GET IN TOUCH

ZWM CZAJA

Firma produkuje filtry fazy lotnej gazu oraz aluminiowe akcesoria do instalacji LPG i CNG.

GET IN TOUCH

STRATEGIC PARTNER

SILVER PARTNER

SIDE EVENTS

MAIN MEDIA PARTNER

COOPERATION

MEDIA

CONTACT

Questions? Ideas? Contact us.

Robert Łapiński

szef projektu (sponsorzy, wystawcy, media)

+48 (22) 855-10-35
+48 668-280-363

rlapinski@idea-ahead.com

Arkadiusz Chorąży

event manager

+48 605-681-685

info@idea-ahead.com

Marlena Kwiatkowska

szef działu sprzedaży (wystawcy, uczestnicy)

+48 (22) 855-10-34
+48 664-115-359

mkwiatkowska@idea-ahead.com